Sluneční brýle

Přijďte se podívat do našich optik, kde jsou pro Vás připraveny sluneční brýle splňující nejrůznější kritéria pro své uplatnění. V našich optikách naleznete výběr ze všech možných značek od běžně používaných až po luxusní v různých cenových relacích. Mezi nejoblíbenější značky našich zákazníků patří následující seznam výrobců.

Na každou sezónu pro Vás připravujeme aktuální módní kolekce slunečních brýlí standardně vybavených čočkami s UV filtrem a dalšími povrchovými úpravami. Široký výběr slunečních brýlí s polarizačním filtrem vhodné zejména pro řidiče, rybáře, lyžaře a další aktivní uživatele.

Čočky slunečních brýlí jsou vyrobeny z kvalitních organických i minerálních materiálů a nepodléhají tepelným změnám, zejména zborcení. Za každých okolností tak vnímáte nezkreslený obraz, což je důležité zejména při řízení. Zhotovujeme i dioptrické sluneční brýle.

VÁŠ PRVNÍ KROK KE KONTAKTU

info@optika-bohacova.cz

IČ: 07879261, DIČ: CZ07879261, obchodní firma: Oční optika Alena Boháčová s.r.o., Klášterní č.11, 56601 Vysoké Mýto, firma je zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 43333.